8 min
19 sep.
In gesprek over leiderschap, diversiteit en inclusie: “Ik besefte dat ik symbool voor verandering was”
Diversiteit en inclusie is een veelbesproken onderwerp. Mechtelt Prins, expert Diversiteit & Inclusie bij GITP, gaat in gesprek met Annemieke Nijhof, algemeen directeur bij kennisinstituut Deltares over inclusief leiderschap. Wat betekent het om een vrouwelijke leider te zijn in een wereld die traditioneel gezien gedomineerd werd door mannen? En op welke manier geeft zij in haar loopbaan invulling aan inclusief leiderschap?
3 min
26 jul.
Diversiteit in leiderschap: persoonlijkheid
Diversiteit in leiderschap is een onderwerp van gesprek. Meestal gaat het hierbij over gender-, etnische en culturele diversiteit in directieteams. Executive adviseur Betty Lutke Schipholt gaat in op het belang van diversiteit in persoonlijkheid in jouw directieteam.
5 min
21 jun.
ChatGPT gelooft in intern toezicht
Columnist van Governance Update Anthon van der Horst van GITP stelde ChatGPT de vraag of intern toezicht nog wel toekomst heeft. Hij kreeg een evenwichtig antwoord met als conclusie: intern toezicht is over het algemeen essentieel.